Dzień Dziecka w Przedszkolu Miejskim nr 3 "Ekoludki" w Kostrzynie nad Odrą
Premiera bajki Czerwony Kapturek w "Ekoludkach" w Kostrzynie nad Odrą
Magdalena Jarek- Rogowska dodał(a) wydarzenie ponad 7 lat temu
Ekoludki z Kostrzyna nad Odrą zbierają nakrętki i nakęcają innych :-)
naszkostrzyn.pl/wokol-miasta/3165-to-takie-proste-podaj-dalej
Wiosna tuż tuż w Ekoludkach w Kostrzynie nad Odrą
Dzień Bezpiecznego Internetu w PM nr 3 w Ekoludkach
"Mały Miś w świecie wielkiej literatury" Dzień Bezpiecznego Internetu Dnia 16 lutego 2017 r. dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 3 Ekoludki w Kostrzynie nad odrą ,woj.
Bajkowy Dzień Babci i Dziadka w Ekoludkach w Kostrzynie nad Odrą
Życzenia, łakocie, laurki, prezenty, całusy, uściski i wiele, wiele innych wspaniałości – tym wszystkim zostali obdarowani wyjątkowi goście, którzy odwiedzili naszych przedszkolaków.
Wigilia w Przedszkolu Miejskim nr 3 "Ekoludki"w Kostrzynie nad Odrą
Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, w którym zapominamy o wszelkich niesnaskach, a pozwalamy na to, aby zapanowała wszechobecna radość. To moment na długo oczekiwaną refleksję
Magdalena Jarek- Rogowska dodał(a) wydarzenie ponad 7 lat temu
Mikołajki w Ekoludkach w Kostrzynie nad Odrą (cd.)
Mikołajki w Ekoludkach w Kostrzynie nad Odrą.
XXI Wojewódzki Przegląd Kolęd i Pastorałek Domów Pomocy Społecznej
XXI Wojewódzki Przegląd Kolęd i Pastorałek Domów Pomocy Społecznej 9.12.16 r. w Kostrzynie nad Odrą Kolędowanie to tradycja istniejąca w Polsce od dawien dawna.
Mikołajki w Ekoludkach w Kostrzynie nad Odrą
Mikołajki w Przedszkolu Miejskim nr 3 „Ekoludki” w Kostrzynie nad Odrą „Nasz kochany Święty Mikołaj!”…Tak mówią o nim dzieci. 6 grudnia to
Magdalena Jarek- Rogowska dodał(a) wydarzenie ponad 9 lat temu
"W Kostrzynie nad Odrą wszystkie dzieci segregują śmieci" Bądz Eko
W zeszłym roku zakończyła się I edycja organizowanego przez Miejskie Zakłady Komunalne Sp. z.o.o. konkursu pn: "W Kostrzynie wszystkie dzieci segregują śmieci ". Akcja trwała
Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w PM nr 3 Ekoludki w Kostrzynie nad Odrą
Dnia 21.09.2015r. po raz drugi w Przedszkolu Miejskim nr 3 "Ekoludki" obchodzony był Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka pod hasłem "Kraina kreatywności".
Otwarcie placu zabaw przy Przedszkolu Miejskim nr 3
W sobotę 20 czerwca nastąpiło uroczyste otwarcie placu zabaw przy Przedszkolu Miejskim nr 3 "Ekoludki" w Kostrzynie nad Odrą. Nowe, kolorowe, ale przede wszystkim bezpieczne
"Ekoludki" z Kostrzyna nad Odrą promują zdrowy styl życia
W roku szkolnym 2014/ 2015 jednym z zadań w PM nr 3 "Ekoludki" w Kostrzynie nad Odrą w ramach planu rocznego jest promowanie zdrowego stylu życia i rozbudzanie postaw prozdrowotnych.

Magdalena Jarek- Rogowska
ostatnie logowanie ponad 5 lat temu