Ania Semczuk dodał(a) wydarzenie ponad 7 lat temu
Puchatkowo z prezentem dla głubczyckiego Oddziału Dziecięcego w SP ZOZ
Przedszkole nr 2 z Głubczyc - Puchatkowo zorganizowało zbiórkę książeczek, gier i plluszaków dla świetlicy nowo wyremontowanego Oddziału Dziecięcego w SP ZOZ Głubczyce.
Ania Semczuk dodał(a) album ponad 9 lat temu
"Króliczki" wiedzą, jak dbać o czyste powietrze
"Czyste powietrze wokół nas" to program Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Głównym jego celem jest zwiększenie umiejętności dzieci w zakresie radzenia sobie w
"Króliczki" wędrują przez Polskę
W ramach projektu pn. "Mały Patriota", podczas tygodnia zajęć związanych z tematyką dotyczącą naszej Ojczyzny poznaliśmy bliżej legendę O Powstaniu Państwa Polskiego - Legendę
Bezpieczne "Kroliczki"
Grupa Kroliczki już kolejny rok uczestniczy w prowadzonej przez nasze przedszkole akcji pod nazwą Bezpieczny Przedszkolak realizowanej we współpracy ze służbami mundurowymi.
Aktywne "Króliczki"
Przez cały maj Króliczki przygotowywały się do corocznej organizowanej przez nasz Puchatkowo Olimpiady Bezpiecznego Przedszkolaka. Olimpiada odbyła się w sobotę 30 wzięło w niej
"Młodsi i starsi artyści" - warsztaty plastyczne u "Króliczków" w Puchatkowie
"Legenda o Warsie i Sawie" - jak głosi legenda to Wars i Sawa stworzyli miasto o nazwie Warszawa. Na jej zaś straży stoi ryba panienka co miecz i tarczę trzyma w rękach".
Grupa "Króliczki" - PRZYJACIELE KSIĄŻKI - poznaje baśnie i legendy
W głubczyckim Puchatkowie w grupie Króliczki działa „Klub Czytających Rodziców”. Chętni rodzice czytają dzieciom bajeczki, baśnie i legendy. Zadaniem klubu
Magiczne słowa i dobre obyczaje u "Króliczków" w Puchatkowie
5 marca w grupie Króliczki z Głubczyckiego Puchatkowa, odbyły się zajęcia w ramach projektu "Poszukiwacze Przygód" z cyklu Magiczne słowa - DOBRE OBYCZAJE.
Lubimy liczyć
Zajęcia matematyczne - LUBIMY LICZYĆ z cyklu Opowieści z Krainy Liczb :)
Ania Semczuk dodał(a) wydarzenie ponad 9 lat temu
Lubimy liczyć