Dorota Szczygieł dodał(a) wpis ponad 6 lat temu
Dzień Ziemniaka w "Leśnych Elfikach"
W październiku w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia otwarte z rodzicami z okazji "Dnia Ziemniaka". Tego dnia rodzice wraz z dziećmi brały udział w wielu "ziemniaczanych"
Dorota Szczygieł dodał(a) album ponad 9 lat temu
"Leśne Elfiki" czują się bezpiecznie nie tylko w przedszkolu
Leśne Elfiki poznały ludzi, którzy odpowiadają za ich bezpieczeństwo oraz sprzęt który im jest do tego potrzebny.
"Leśne Elfiki" aktywnie spędzają Dzień Dziecka
Nasze przedszkolaki na co dzień mają dużo ruchu i nawet w Dzień Dziecka nie leniuchują. Festyn był fantastyczną okazją do sprawdzenia, kto najszybciej pokona wojskowy tor przeszkód.
Mali wiosenni artyści
Nasze Przedszkolaki swoimi sprawnymi rączkami ubrały Wiosnę w piękną sukienkę!
Uczymy się patriotycznych symboli
Przedszkolaki z Leśnych Elfików poznały hymn narodowy, uczyły sie go śpiewać z należytą powagą oraz własnoręcznie wykonały godło narodowe.
Przyjaciele książek
Wizyta w Bibliotece Publicznej wzbudziła u dzieci zainteresowanie książeczkami. Dzieci uczyły się jak i dlaczego należy szanować książki i rozmawiały o ulubionych bajeczkach czytanych
Wiosenne przebudzenie
Przedszkolaki podczas zajęć utrwaliły sobie nazwy zwierząt, które mieszkają w lesie, jak również tych, które zasypiają na zimę i budzą się wiosną.
Dorota Szczygieł dodał(a) album ponad 9 lat temu
Magiczne słowa w ustach "Leśnych Elfików"
Leśne Elfiki wzięły udział w zajęciach, przy których kształtowały umiejętności poprawnego zachowania się wobec rówieśników i dorosłych. Dzieci odegrały kilka scenek,
Znamy już te cyfry!