"Kopciuszek" cz. 2 w Miejskim Przedszkolu Publicznym w Szczawnicy
Zapraszamy do obejrzenia 2. części przedstawienia.
"Kopciuszek" w Miejskim Przedszkolu Publicznym w Szczawnicy
Zapraszamy do obejrzenia przedstawienia o Kopciuszku z udziałem dzieci z grupy "Skrzaty".
Marzena Słowik dodał(a) wydarzenie ponad 10 lat temu
Podziękowanie dla strażaków
W dniu 6.05.14.w Miejskim Przedszkolu Publicznym w SzczawnicygościliStrażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej. Święto św. Floriana jest okazją do utrwalania zasad bezpieczeństwa i zapoznania
Dzień Babci i Dziadka w Miejskim Przedszkolu Publicznym w Szczawnicy
Krótka relacja z Uroczystości Dnia Babci i Dziadka w Miejskim Przedszkolu Publicznym w Szczawnicy w grupach: "Biedronki", "Pszczółki", "Skrzaty".
Spotkanie Wigilijne w Miejskim Przedszkolu w Szczawnicy
Film przedstawia spotkanie wigilijne z udziałem dzieci z grupy "Skrzaty" przygotowane przez Panią A. Łazarczyk i Panią M. Botor, wykorzystujące elementy tradycji.
Marzena Słowik dodał(a) album ponad 10 lat temu
Witaj Święty Mikołaju upragniony gościu z nieba ...
Jak co roku o tej porze Święty Mikołaj odwiedza wszystkie dzieci, by obdarować je podarkami. I również 6 grudnia odwiedził Miejskie Przedszkole Publiczne w Szczawnicy. Radości
Marzena Słowik dodał(a) wydarzenie ponad 11 lat temu