Kochamy Was, kochamy całym sercem :)

Wydarzenie dodał(a) Agnieszka Kubiczek

"Kochamy Was, kochamy całym sercem.

I radości chcemy dać Wam jak najwięcej.

Nasze buzie uśmiechnięte, niech życzenia ślą przepiękne:

Żyj Babuniu, żyj Dziadziuniu latek sto".

B. Forma.

Kochamy Was, kochamy całym sercem

25 stycznia 2013 r. grupa „Jaskółek” obchodziła wspaniałą uroczystość Dnia Babci i Dnia Dziadka. Przedszkolaki znakomicie wcieliły się w role aniołków, pasterzy, królów, dzieci z różnych stron świata, oraz zwierzątek życząc Babusiom i Dziadziusiom WSZYSTKIEGO DOBREGO. A wszystko po to, aby zaprezentować swoje umiejętności artystyczne a przede wszystkim, by wyrazić wielką miłość i szacunek do swoich kochanych Babć i kochanych Dziadków. To Oni ukradkiem ocierali łzy wzruszenia, gdy ich kochane wnuki odśpiewały im z całych sił tradycyjne „Sto lat” i wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty – świeczniki oraz życzenia z bajkami. Bajki tym bardziej okazały się niezwykłe i wyjątkowe, gdyż powstały z myślą o naszych Babciach i Dziadkach. A to wszystko dzięki współpracy z Bajeczną Fabryką, która na co dzień pisze mnóstwo przepięknych bajek i wierszy dla dzieci. Bardzo się cieszymy, że możemy współtworzyć BLOG poprzez zamieszczanie naszych prac plastycznych www.bajecznafabryka.pl/ .

Kochanym Babciom i Dziadkom bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie, za radość, dobre słowa, łzy wzruszenia. Babci Oli D. za smaczną niespodziankę. Dziadkowi Tereni za śliczną szopkę. Drogim Rodzicom, a w szczególności mamom: Wojtusia, Ali i Juli P. za pomoc w przygotowaniu uroczystości. Pani Karolinie, Bajecznej Fabryce za owocną współpracę i nowe przygody z bajką.

Grupa „Jaskółek z panią Agnieszką i panią Moniką.

od Agnieszka Kubiczek

do Agnieszka Kubiczek