Akcja Pocztówkowe Przedszkole ZAKOŃCZONA - zapas pocztówek został wyczerpany.
Dziękujemy wszystkim za udział w naszej akcji.
(Odpowiemy na wszystkie pocztówki, które zostały nadane do 13.11.2017 - decyduje data stempla pocztowego).

Pocztówkowe przedszkole

POCZTÓWKOWE PRZEDSZKOLE

Wiemy, że międzyprzedszkolna wymiana pocztówek cieszy się wśród Was dużym zainteresowaniem –dołączamy do Was!

Wraz z przedszkolakami wyślijcie do nas kartkę ze swojej miejscowości – w terminie od 6 września do 30 listopada 2017*. Na wszystkie nadesłane kartki na adres redakcji odeślemy naszą autorską pocztówkę z Krakowa!

*Akcja trwa w terminie od 6 września do 30 listopada 2017 lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów naszych pocztówek.

Do dzieła!

Wyślij do nas pocztówkę ze swojej miejscowości, my w zamian odeślemy naszą z Krakowa – przepiękną, rysowaną specjalnie dla BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.

Akcja POCZTÓWKOWE PRZEDSZKOLE to coś więcej niż wymiana pocztówek – to również edukacja regionalna!

Na kartce, oprócz pozdrowień, zachęcamy do dołączenia:
  • krótkiego opisu regionu danej miejscowości,
  • rysunków przygotowanych przez dzieci, obrazujących dany region, jego symbole, zabytki, kulturę,
  • kilku zdań opisujących Was (Waszą grupę, jak lubicie spędzać czas w Waszym miejscu zamieszkania).

My w zamian, w zakładce MATERIAŁY DO POBRANIA, udostępniamy bezpłatnie zabawy i ćwiczenia z pocztówką oraz scenariusze zajęć, propozycje zabaw, prac plastycznych dotyczących Krakowa.