"Razem w domu".

Konkurs dodał(a) Katarzyna Kukła
2 tygodnie temu, wyświetleń 137

Ogólnopolski fotograficzny konkurs dla dzieci i rodziców „Razem w domu”.

CELE KONKURSU

• rozwijanie umiejętności aktywnego spędzania czasu wolnego w domu           z rodziną
  • podkreślanie znaczenia rodziny w kształtowaniu osobowości każdego człowieka
  • promowanie pasji fotograficznych wśród opiekunów przedszkolaków

• Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i ich rodziców.
  • Zasady oceny zdjęć:

- kreatywne podejście do tematu

- oryginalność wykonanego zdjęcia

• Format zdjęć min. B5
  • Fotografie powinny być opatrzone na odwrocie metryczką: imię i nazwisko oraz wiek dziecka, pełny adres i telefon przedszkola.
  • Każde przedszkole może wysłać maksymalnie 5 zdjęć.
  • Zdjęcia należy wysłać do 17.05.2024r.
  • Zgłaszając zdjęcie uczestnik wyraża zgodę na publikowanie zdjęć na stronie internetowej organizatora konkursu w celach promocyjnych konkursu, publikację wizerunku osób znajdujących się na fotografii oraz przetwarzanie danych osobowych do celów pokonkursowych (ogłoszenie wyników, wystawa pokonkursowa) zgodnie z RODO
  • Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej przedszkola pm2.polkowice.pl
  • Nauczyciele pragnący otrzymać podziękowania za udział w konkursie proszeni są o wysłanie koperty zwrotnej
  • Uroczyste podsumowanie konkursu oraz otwarcie wystawy pokonkursowej odbędą się 21.05.2024r.

Klauzula RODO:
1.Utrwalenie przebiegu Konkursu.
Materiały będą publikowane na stronie internetowej Organizatora Konkursu.
 Udział w Konkursie, który jest jednoznaczny z akceptacją postanowień niniejszego Regulaminu, jest jednoznaczny z akceptacją i udzieleniem zgody na przetwarzanie wizerunku na potrzeby publikacji materiałów.
Udział w Konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez organizatorów danych osobowych w celach wynikających z charakteru imprezy zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Administratorem danych jest Przedszkole Miejskie nr 2 „Słoneczko” w Polkowicach. Dane uczestników będą przetwarzane w celu realizacji konkursu zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (dalej „RODO”). Dane osobowe będą przechowywane przez okres realizacji imprezy oraz jej promocji na stronach internetowych i mediach społecznościowych organizatorów oraz przez okres wynikający z przepisów prawa, w tym zwłaszcza związany z obowiązkiem archiwizacji dokumentacji rachunkowej (dot. laureatów). Uczestnicy konkursu mają prawo żądać dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania. Jeśli Pan/Pani uzna, że przetwarzając Jego dane osobowe naruszono przepisy RODO, ma Pan /Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Ochrony Danych Osobowych. Pana/ Pani dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. Pani/ Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

Termin: 2024-05-17
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski
Uczestnicy: Dzieci i rodzice

Przedszkole Miejskie nr 2 "Słoneczko"