Święto Babci i Dziadka w Przedszkolu nr 110 im. Warszawskiej Syrenki

Wydarzenie dodał(a) Anna Gąsowska

"Dziś dla babci słońce mamy
I całuski dla dziadziusia.
Dziś życzenia wnuczek składa
I piosenki śpiewa wnusia."

Dnia 21 stycznia odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Licznie zgromadzeni goście obejrzeli występy swoich wnucząt. Dzieci bez tremy recytowały wierszyki o tym jak bardzo kochają swoje Babcie i swoich Dziadków oraz śpiewały dla nich piosenki. Przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi oklaskami. Cześć artystyczną zakończył występ grupy tanecznej złożonej z dziewczynek i chłopców  uczestniczących w dodatkowych zajęciach studia tańca działającego w  placówce. Roześmiane i szczęśliwe  przedszkolaki wręczyły swoim bliskim zestaw własnoręcznie wykonanych  prezentów. Potem zaprosiliśmy miłych gości do naszej sali na słodki poczęstunek. Przy  pięknie przygotowanym  stole delektując się pysznym ciastem, gorącą kawą i herbatą dzieliliśmy się wrażeniami jakich dostarczyły dzieci kochanym Babciom i Dziadkom. Z pewnością  wnuczęta zapamiętają ten styczniowy dzień jako okazję do okazania przywiązania, miłości i szacunku do  własnej rodziny oraz  zacieśnienia łączących ją więzi.

od Anna Gąsowska

do Anna Gąsowska