Dla Was Kochani Rodzice

Wydarzenie dodał(a) Agata Strączkowska

15 czerwca odbył się kolejny festyn dla dzieci i rodziców ze Szkoły Filialnej w Gorzycach Małych. Uroczystość, na którą przybyły całe rodziny, łączyła trzy ważne okazje: Dzień Matki, Dzień Ojca i Dzień Dziecka. Tradycyjnie na początku dzieci prezentowały przed swoimi rodzicami talenty wokalne, taneczne i aktorskie. Przedszkolaki przygotowały piosenki, wystąpiły także w scenkach ukazujących niełatwe codzienne sytuacje z życia tatusiów i mam, opiekujących się swoimi „skarbami”. Dzieci z klas I-III podczas występów solowych i grupowych zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce. Był także słodki poczęstunek oraz kiełbaski z grilla i pizza dla dzieci. Po części oficjalnej rozpoczęły się zabawy i konkursy, w których chętnie u boku swoich pociech brali udział rodzice. Dużą atrakcją dla najmłodszych było malowanie twarzy, konkursy plastyczne, zabawy z Myszką Miki i klaunem oraz pokaz baniek mydlanych. Celem imprezy było zachęcanie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom festynu wielu okazji do radości, śmiechu i spędzenie wolnego czasu wspólnie z innymi rodzinami. Jak zwykle rodzice nie zawiedli i chętnie brali udział w przeróżnych konkurencjach i zabawach przy muzyce  przygotowanych na tę okazję.

od Agata Strączkowska

do Agata Strączkowska