Stwórzmy wszystkim potrzebującym wyjatkowe Święta Bożego Narodzenia

Wydarzenie dodał(a) Alina Gierun

Święta zbliżają się do nas wielkimi krokami. Zajęci przedświąeczną krzątaniną, zakupami, porządkami, skupiamy sie na potrzebach naszych bliskich. Czas podzielić się tym malym płomykiem miłości z osobami całkowicie nam nieznanymi, aby ogień rozpalający ludzkie odruchy zapłonął jasnym, silnym światłem. Nasza chełmska aktywistka - wolontariuszka, Pani Danusia Sarna-Maj, potrafi takie cuda czynić z ludźmi. Nasze przedszkolaki, rodzice i wszyscy pracownicy Przedszkola Nr 6 przyłączyli się do akcji "Stwórzmy radosne święta dla najuboższych". Jak widać na zdjęciach, dary serca przerosły nasze oczekiwania. Każdego roku przybywa rodzin, które nie są w stanie dać swoim dzieciom podstawowych środków do życia: ubrań, butów, potrzebują nawet łózek do spania. Smutne, ale iskra nadziei potrafi rozpalić wiele dobrych dusz., dlatego powstają grupy aktywistów, które podejmują się organizacji zbiórek darów. Cieszymy się, że możemy dołożyć chociaż kroplę w morzu potrzeb. Wesołych Świąt!

od Alina Gierun

do Alina Gierun