"Roztańczone Święta" - Międzyprzedszkolny Konkurs Taneczny

Konkurs dodał(a) Alina Tyrna-Soprych
5 miesięcy temu, wyświetleń 309

Serdecznie zapraszany dzieci 5 i 6 letnie z Katowickich przedszkoli do udziału w Konkursie

Roztańczone Święta!

Organizator: Miejskie Przedszkole nr 45 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 24
w Katowicach, ul. Sokolska 25

Telefon kontaktowy: 32 259 90 87

Nauczyciele odpowiedzialni za organizację konkursu: Klaudia Gałka, Alina Tyrna-Soprych

Zgłoszenia: nagranie w formacie mp4 lub link do nagrania prosimy wysyłać na maila: miejskie45@gmail.com  do 22 grudnia 2023

Ogłoszenie wyników: 03 stycznia 2024 na stronie internetowej placówki

Cele konkursu:

- rozwijanie wrażliwości artystycznej dzieci;

- popularyzacja różnych stylów tanecznych;

- rozwijanie ekspresji ruchowej;

- budzenie wiary we własne zdolności i możliwości;

- poznanie i odkrycie talentów.

Regulamin Konkursu:

1. W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku 5/6 lat uczęszczające do przedszkoli na terenie Katowic.
  2. Każde przedszkole może być reprezentowane przez jedną grupę taneczną.
  3. Formacja może liczyć minimum 5 – maksymalnie 25 dzieci.
  4. Każdy z zespołów prezentuje autorską choreografię do dowolnego utworu o tematyce świątecznej – Boże Narodzenie.
  5. Czas prezentacji nie może przekroczyć 3 minut.
  6. W ocenie bierze się pod uwagę choreografię, zgodność z tematyką, stroje, wykonanie, ogólne wrażenie.
  7. Nagranie powinno być w poziomie, w jednym ujęciu (nie zmontowane).
  8. Zgłoszenia bez zgód RODO oraz metryczki (załączniki) nie będą przyjęte – prosimy przesłać skany w jednym mailu wraz z nagraniem.
  9. Zgłoszenia niezgodne z regulaminem konkursu nie będą brane pod uwagę.
  10. Organizator zastrzega sobie prawo do opublikowania nagrań zwycięskich formacji.
  11. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy uczestnictwa (przesłane drogą e-mail), a zwycięzcy nagrody rzeczowe (dla grupy) ufundowane przez ZSP24 MP45 w Katowicach (odbiór nagród osobisty).
  12. Uczestnictwo w konkursie Roztańczone Święta jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Termin: 2023-12-22
Zasięg konkursu: Konkurs regionalny