Ogólnopolski Konkurs na Grafikę Komputerową dzieci 7 - 10-letnich

Konkurs dodał(a) Elżbieta Jesionowska

1. Celem konkursu jest kultywowanie tradycji świątecznych związanych z Wielkanocą, rozwijanie zainteresowań plastycznych oraz informatycznych u dzieci.

2. Format pracy – A 4, orientacja pionowa.

3. Technika pracy – grafika komputerowa.

4. Organizatorem konkursu  jest Zespół Szkolno – Przedszkolny im. Czesława Miłosza w Siemianicach.

5. Konkurs ma charakter ogólnopolski.

6. W  konkursie mogą uczestniczyć dzieci w wieku 7 – 10 lat (rok urodzenia 2008, 2009, 2010, 2011).

7. Każde dziecko może wykonać 1 pracę.

8. Prace zbiorowe oraz przesłane drogą elektroniczną nie będą oceniane.

9. Prace należy wykonać w edytorze Paint, niedozwolone jest wykorzystanie (kopiowanie) gotowych elementów lub ich części (gify, cliparty, fotomontaże, itp.).

10.  Praca na odwrocie powinna zawierać imię i nazwisko dziecka, rok urodzenia, nazwę i adres placówki, e - mail placówki,  imię i nazwisko  nauczyciela – opiekuna artystycznego.

11. Wydrukowane prace – format kartki A 4 –  należy dostarczyć do Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Siemianicach do dnia 16 marca 2018 r. (ostateczna data wpływu prac do organizatorów). Adres:

Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Czesława Miłosza w Siemianicach

ul. Słupska 42

76 200 Słupsk

12.  Rozstrzygnięcie konkursu – ogłoszenie wyników – do dnia 06  kwietnia 2018 r. na stronie www.zssiemianice.pl

13. Wszystkie prace przechodzą na własność organizatorów.
  14. Warunkiem udziału w Konkursie jest załączenie do przesłanej pracy pisemnego  oświadczenia  prawnych opiekunów autora o wyrażeniu zgody na przetwarzanie  danych osobowych podopiecznego, dla potrzeb niezbędnych dla realizacji Konkursu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych.  (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).

15. Postanowienia jury są ostateczne.

16.

Wzięcie udziału w konkursie jest jednoznaczne z pełną akceptacją regulaminu.

Zapraszamy!

Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Czesława Miłosza w Siemianicach  k/ Słupska