"LALKI TEATRALNE - PACYNKI, KUKIEŁKI, MARIONETKI..."

Konkurs dodał(a) Edyta Plucińska Bednarkiewicz

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Teatralno - Plastycznego "Lalki teatralne – kukiełki, pacynki, marionetki"

Konkurs realizowany był w ramach realizacji treści programu edukacji artystycznej „Być na scenie to spełniać dziecięce marzenie”. Konkurs przeznaczony był dla dzieci w wieku 3 - 6 lat, nauczycieli i rodziców. Cele konkursu zostały zrealizowane. Konkurs rozbudził zainteresowania teatrem oraz zachęcił uczestników do aktywnego i twórczego spędzania czasu wolnego. Uczestnicy poznali technikę budowy lalki teatralnej, rozwinęli wyobraźnię plastyczną oraz wrażliwość estetyczną oraz zaprezentowali twórczość artystyczną. Uczestnicy konkursu wykonali dowolną lalkę teatralną: kukiełkę, marionetkę lub pacynkę w formie przestrzennej w dowolnym formacie.

W dniu 16.05.2017 roku komisja w składzie: dyrektor Pani Ewa Derdzińska, wicedyrektor Pani Urszula Drzewiecka oraz nauczycielki: Pani Edyta Plucińska - Bednarkiewicz, Pani Paulina Andrzejczak spośród 20 nadesłanych prac plastycznych na Ogólnopolski Konkurs Teatralno - Plastyczny "Lalki teatralne - kukiełki, pacynki, marionetki" wyłoniła następujących laureatów.

LISTA LAUREATÓW

I MIEJSCE - ZUZANNA BROCKA, LAT 4 PRZEDSZKOLE NR 10 IM. JANA PAWŁA II PABIANICE

II MIEJSCE - JAKUB MOLENDA, LAT 6 PRZEDSZKOLE "HAPPY DAYS - SZCZĘŚLIWE DNI" LESZNO

III MIEJSCE - ZOSIA ZIMA, LAT 5  PRZEDSZKOLE NR 15 SIEDLCE

WYRÓŻNIENIA

IGOR BIAŁEK, LAT 6 i BARTOSZ STOPYRA, LAT 6 NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI PRZY NIEPUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ "NASZA SZKOŁA" KATOWICE

ANTOŚ ZIMA, LAT 5 PRZEDSZKOLE NR 15 SIEDLCE

JAN BIELIKOWICZ, LAT 5 PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 60 SZCZECIN

HELENA ŁAGOWSKA, LAT 4 PRZEDSZKOLE NR 10 IM. JANA PAWŁA II PABIANICE

ERNEST WOŹNIAK, LAT 4 i ADRIANNA ŁOPUSZYŃSKA, LAT 6 PRZEDSZKOLE NR 16 IM. JANA BRZECHWY KONIN

MIKOŁAJ OLESZAK, LAT 4 i BARBARA FORTUNIAK, LAT 4 PUBLICZNE PRZEDSZKOLE "HAPPY DAYS - SZCZĘŚLIWE DNI" LESZNO

HANNA SKÓRA, LAT 3 PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE "PAŁACYK KATOWICE

MARTA FRANKIEWICZ, LAT 6; OLA i OLIWIA GARSZTKA, LAT 6; NATALIA PŁOTEK PRZEDSZKOLE PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. MARII KONOPNICKIEJ NOWE SKALMIERZYCE

ZOFIA BUDA, LAT 6; ROMAN PRZEWOŹNIK, LAT 6; ALICJA GRADOWSKA, LAT 6 SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE NR 5 "SŁONECZNA KRAINA SMOKA WAWELSKIEGO "KRAKÓW"

Dyplomy i nagrody dla dzieci oraz podziękowania dla rodziców i nauczycieli zostaną przesłane drogą pocztową.

Termin: 2017-05-16
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski