Ogólnopolski konkurs plastyczny "Niezapominajka w krajobrazie Polski"

Konkurs dodał(a) Joanna Graczyk

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Organizator i miejsce konkursu:

ul. Bielska 26/1

09-400 Płock

tel. (24) 367 55 80

"Wie Polska cała, wiedzą wszystkie dzieci,

że 15 maja, kiedy słońce świeci,

(prawda to święta, to nie są bajki)

Obchodzimy Święto Niezapominajki!"

Ogólnopolski konkurs plastyczny z okazji Święta Polskiej Niezapominajki

„Niezapominajka w krajobrazie Polski”

Cele konkursu:

1. Rozwijanie twórczej aktywności dzieci i nauczycieli.

2. Rozwijanie pomysłowości, wyobraźni i inwencji twórczej dzieci poprzez umiejętność wyrażania własnych pomysłów i aktywności twórczej pracy plastycznej.

3. Wzmacnianie wiary dziecka we własne możliwości.

4. Umożliwienie prezentacji twórczości plastycznej dzieci szerszemu kręgowi odbiorców.

5. Zwrócenie uwagi na wartości związane ze Świętem Polskiej Niezapominajki: poszanowanie przyrody, przyjaźni, tradycji, pamięci.

6. Integracja środowisk przedszkolnych.

7. Kształcenie umiejętności tworzenia określonych form plastycznych z wykorzystaniem różnych materiałów.

1. Organizatorem konkursu jest Miejskie Przedszkole nr 11 w Płocku.

2. Warunki uczestnictwa:

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3 – 6 lat,

Każda placówka może zgłosić do konkursu 1 pracę,

Prace należy wykonać w formacie A4,prace płaskie, zaś technika prac dowolna,

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dołączenie do pracy metryczki zamieszczonej na odwrocie pracy – (WZÓR W ZAŁĄCZNIKU),

Prace należy składać osobiście lub za pośrednictwem poczty, przesyłając na adres:

ul. Bielska 26/1

09 - 400 Płock

Dodatkowe infromacje:

1. Prace należy dostarczyć do dnia 8 maja 2017 r.(decyduje data stempla pocztowego)  na adres organizatora lub złożyć osobiście

2. Po zakończonym konkursie prace stają się własnością organizatora. Wszystkie prace zostaną wyeksponowane na wystawie w Miejskim Przedszkolu nr 11 w Płocku, a zdjęcia zostaną umieszczone na stronie internetowej przedszkola.

3. Dodatkowych informacji udzielają organizatorki konkursu:
    Małgorzata Kubkowska, Bożena Wiśniewska
     tel. (24) 367 55 80

4. Komisję konkursową powołuje organizator, w skład której wchodzi Dyrektor oraz nauczycielki Miejskiego Przedszkola nr 11.

Kryteria oceny prac przez Jury:

wykonanie prac samodzielnie przez dzieci

zgodność  z tematem

oryginalność pracy

Nagrody:

1. Rozstrzygniecie i ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 15 maja 2017r. o godzinie 10.00. w siedzibie Miejskiego Przedszkola nr  11.

2. Informacje o nagrodzonych pracach będą zamieszczone na stronie internetowej  przedszkola http://przedszkolenr11.pl/

3. W konkursie przyznane zostanie: I, II i III miejsce, a także wyróżnienia.

4. Nagrody, dyplomy i podziękowania dla uczestników konkursu spoza miasta Płocka zostaną przesłane pocztą.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Załącznik do Regulaminu Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Niezapominajka w krajobrazie Polski”

WZÓR METRYCZKI PRACY

IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA

– AUTORA PRACY

WIEK DZIECKA

IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA, pod kierunkiem którego wykonano pracę

NAZWA I ADRES PLACÓWKI

TELEFON KONTAKTOWY

OŚWIADCZENIE RODZICA LUB OPIEKUNA PRAWNEGO

• Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Organizatora Konkursu danych osobowych zgodnie
    z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn zm.).
  • Wyrażam zgodę na wykorzystanie pracy dziecka w celach określonych w regulaminie konkursu.

CZYTELNY PODPIS RODZICA LUB OPIEKUNA PRAWNEGO

…............................................................................................

* METRYCZKĘ PROSIMY WYPEŁNIĆ DRUKOWANYMI LITERAMI I NAKLEIĆ NA ODWROCIE PRACY???????

Termin: 2017-05-08
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski