Ogólnopolski konkurs plastyczno-techniczny "Wiosenny wianek"

Konkurs dodał(a) Marta Bielak

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Ogólnopolski konkurs plastyczno-techniczny

„Wiosenny wianek”

Cele konkursu:

- rozwijanie sprawności manualnej dzieci,

- poznawanie nowych technik twórczych  i rozwiązań konstrukcyjnych oraz sposobu ich zastosowania,

- odkrywanie i rozwijanie indywidualnych uzdolnień plastycznych, technicznych i konstrukcyjnych,

- rozbudzanie ciekawości poznawczej i samodzielności,

- rozwijanie wrażliwości estetycznej, kreatywności oraz wyobraźni.

Organizatorzy konkursu:

Publiczne Przedszkole „Przy Stadionie” we Wrocławiu, grupa „Misie”

REGULAMIN KONKURSU:

1. Warunki uczestnictwa:

1.1 Konkurs przeznaczony dla dzieci przedszkolnych: 3, 4, 5, 6–letnich;

1.2 Format wykonania pracy: przestrzenny.

Technika: dowolna

1.3 Prace należy dostarczyć w terminie do 24.04.2017 r., na adres:

Publiczne Przedszkole „Przy Stadionie”

Grupa „Misie”

ul. Szwedzka 19 abc

Prace nadesłane po terminie nie będą oceniane.

Decyduje data stempla pocztowego.

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia nadesłanych prac drogą pocztową.

1.4 Każda praca powinna być opatrzona metryczką zawierającą:

- imię i nazwisko autora,

- wiek,

- dokładny adres placówki,

- imię i nazwisko nauczyciela pod kierunkiem którego praca została wykonana (nauczyciele chcący otrzymać podziękowanie, proszeni są o wysłanie wraz z nadesłaną pracą, zaadresowanej adresem zwrotnym koperty A4 z naklejonym na niej znaczkiem pocztowym lub adres email na który wysłanie podziękowanie).

Na konkurs można zgłaszać tylko wianki wykonane indywidualnie.

Każda placówka może wytypować do udziału w konkursie maksymalnie 3 prace.

Dane osobowe uczestników będą wykorzystane wyłącznie w celu wyłonienia zwycięzców i przyznania nagród.

1.5 Organizatorzy nie zwracają prac, dostarczone wianki  przechodzą na własność organizatora.

Zgłoszenie prac do konkursu jest równoznaczne z przekazaniem praw autorskich na rzecz organizatora (art. 50 ustawy z dnia 04 lutego 1994r. o prawach autorskich i pokrewnych. Dz. U. z 1994r Nr 24 poz.83).

2. Kryteria oceny pracy:

Prace konkursowe będą oceniane  pod kątem odzwierciedlenia celów konkursu, pomysłowości, estetyki wykonania i samodzielności.

3. Wyniki konkursu i nagrody:

3.1 Prace oceniane będą przez jury powołane przez organizatora, wyniki konkursu zostaną ogłoszone dnia 28.04.2017 r. na stronie internetowej przedszkola https://www.przedszkoleprzystadionie.pl/

Prace oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych: 3 - 4-latki, 5 - 6-latki. Autorzy nagrodzonych prac otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe- niespodzianki  (zostaną przesłane pocztą).

4. Postanowienia końcowe:

4.1 Decyzja jury odnośnie wskazania laureatów konkursu oraz przyznania im nagród jest ostateczna.

4.2 Nagrody rzeczowe nie podlegają zmianie na inne nagrody rzeczowe, ani na ich równowartość pieniężną

4.3 Biorąc udział w konkursie, uczestnik akceptuje jego regulamin.

Organizator konkursu:

Marta Bielak

534 837 470

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Termin: 2017-04-24
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski