"Najciekawsza praca techniką ORIGAMI"

Konkurs dodał(a) Katarzyna Troszczyńska

"Najciekawsza praca techniką origami"

Rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Najciekawsza praca  techniką origami”,którego organizatorem  jest Przedszkole Miejskie nr 47 w ŁODZI.

W konkursie brały udział dzieci 4, 5, 6 ,7-letnie z całego kraju. Prace plastyczne na konkurs można było składać od  10.01.2017r do 28.02.2017r. W tym terminie zgłoszono 228 prac z 80 placówek, które wzbudziły zachwyt organizatorów , a ich autorzy zasługują na pochwałę.

Komisja  konkursowa oceniała nadesłane prace plastyczne, biorąc pod uwagę:
- sposób wykorzystania techniki origami;
- oryginalność i pomysłowość ;
- samodzielność wykonania;
- estetykę wykonania i ogólny wyraz artystyczny prac.

Wybór laureatów był bardzo trudny, po niełatwej naradzie komisja konkursowa ogłosiło następujące wyniki:

I miejsce – Anna Mykhailiak lat 5 Warszawa

II miejsce – Michał Suska lat 5 Wrocław

III miejsce – Lena Zaborek lat 7 Lublin

Wyróżnienia:

Filip Waśko lat 4 Warszawa

Alicja Bożek lat 6 Koźnice Wielkie

Nagrody dla laureatów i podziękowania zostaną wysłane pocztą.

DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KONKURSIE ,SERDECZNIE GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM i ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW.

Termin: 2017-02-26
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski