Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym "MIŚ Z GAŁGANKA"

Konkurs dodał(a) Katarzyna Nowicka

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Cele konkursu:

- rozbudzenie wyobraźni artystycznej oraz własnej kreatywności,

- zainteresowanie dzieci literaturą związaną z postacią Misia,

- upowszechnianie wśród dzieci Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Warunki uczestnictwa:

1. W konkursie mogą uczestniczyć dzieci w wieku przedszkolnym, z jednego przedszkola można nadesłać 3 projekty.

2. Technika: forma przestrzenna, wielkość maskotki (misia): min. to 10 cm a max. 30 cm.

3. Prace powinny być wykonane z: wełny, włóczki, różnych tkanin, filcu, sznurka, nitki.

4. Każda praca powinna być opisana literami drukowanymi wg. wzoru: imię i nazwisko dziecka, wiek, adres przedszkola (telefon), imię nazwisko nauczyciela pod kierunkiem którego projekt został wykonany( nauczyciele chcący otrzymać podziękowanie powinni wysłać zaadresowaną kopertę z naklejonym na niej znaczkiem).

5. Nadesłane prace przechodzą na własność przedszkola i nie są odsyłane.

6. Ocena projektu: projekt musi odzwierciedlać cele konkursu, pomysłowość, estetykę wykonania.

7.  Prace należy przesłać lub dostarczyć do dnia 18.11.2016 r. na adres (liczy się data stempla pocztowego):

8. Prywatne Przedszkole Alfik
    ul. Dziewulskiego 31
    z dopiskiem: "Konkurs"

9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia nadesłanych prac powstałych w wyniku transportu pocztowego.

10.  Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi w dn. 25.11.2016 roku.

11. Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na stronie organizatora: przedszkole@alfik.com.pl zakładka świat przedszkolaka/konkursy.

12.  Zgłoszenie prac do konkursu jest równoznaczne z przekazaniem praw autorskich  na rzecz organizatora (art. 50 ustawy z dnia 04 lutego 1994r. o prawach autorskich i pokrewnych. Dz. U. z 1994r Nr 24 poz.83).

13.  Dane osobowe uczestników będą wykorzystane wyłącznie w celu wyłonienia zwycięzców i przyznania nagród.

14. Telefon kontaktowy: 056 648-49-74

Termin: 2016-11-18