Konkurs międzyprzedszkolny pt. "Oszczędzaj wodę - dbaj o przyrodę!"

Konkurs dodał(a) Joanna Kosiarska

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE NR 132
ul. Merkuriusza Polskiego 6
Tel: 12 654 73 04

„OSZCZĘDZAJ WODĘ – DBAJ O PRZYRODĘ!”
Konkurs plastyczny o tematyce ekologicznej.

Cel konkursu:

• zapoznanie dzieci ze znaczeniem czystej wody dla człowieka i środowiska naturalnego, wpajanie nawyków oszczędzania wody, kształtowanie właściwych zachowań proekologicznych;

• uświadomienie dzieciom, że woda jest warunkiem życia na Ziemi i odgrywa bardzo ważną rolę
    w życiu ludzi, roślin i zwierząt;

• nawiązanie do obchodów Światowego Dnia Wody;

• rozwijanie wyobraźni plastycznej i kreatywności;

• doskonalenie sprawności manualnej.

Uczestnicy: Przedszkola krakowskie z dzielnic Podgórza.

Patronat honorowy: Rada Dzielnicy XI.

Patronat medialny/Sponsor nagród: „Bliżej Przedszkola”.

Partner konkursu: Rada Dzielnicy X.

Regulamin:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci 3 - 6-letnich.

2. Format wykonania prac: A4, A3.

3. Technika dowolna płaska.

4. Termin składania prac: 25.05.2016 r.

5.  Prace należy przesłać lub dostarczyć osobiście pod adres:

6. Samorządowe Przedszkole nr 132

ul. Merkuriusza Polskiego 6

z dopiskiem „OSZCZĘDZAJ WODĘ – DBAJ O PRZYRODĘ”

7. Każda praca powinna zawierać metryczkę:

- imię i nazwisko oraz wiek autora,
    - dokładny adres, numer telefonu i e-mail placówki,
    - imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego.

8. Kryteria oceny: oryginalność, samodzielność, walory artystyczne, pomysłowość.

9. Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: 3 - 4 lata, 5 - 6 lat przez jury powołane przez organizatora konkursu.

10. Nadesłanych prac nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do wykorzystania prac w celu promocji konkursu i placówki.

11. Wyniki konkursu wraz z nazwiskami laureatów i uczestników zostaną opublikowane na stronie placówki www.przedszkole132.pl w zakładce Aktualności – Ogłoszenia 31.05.2016 r.; zwycięzcy zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie rozdania nagród.

12. Wszyscy uczestnicy i opiekunowie dostaną podziękowania za udział w konkursie w formie elektronicznej do wydrukowania.
  13. Nagrody: dyplomy i upominki rzeczowe.

14. Pomysłodawcą oraz koordynatorem konkursu jest mgr Joanna Kosiarska (tel.506382457).

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!

Termin: 2016-05-25
Zasięg konkursu: Konkurs regionalny