Regionalny konkurs plastyczny "Wielkanocne ozdoby"

Konkurs dodał(a) Ewa Wronowska

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Przedszkole Niepubliczne "Zielona Żyrafa" zaprasza wszystkie przedszkola z terenu miasta Warszawa do udziału w regionalnym konkursie plastycznym "Wielkanocne ozdoby".

CELE KONKURSU:

• Rozwijanie umiejętności manualnych dzieci.
  • Propagowanie folkloru i tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi.
  • Kształtowanie aktywnej postawy dzieci wobec sztuki i tradycji kulturowej, związanej z obrzędami okresu wielkanocnego.

REGULAMIN KONKURSU:

1. Konkurs skierowany jest do nauczycieli i dzieci (3, 4, 5 letnich), z przedszkoli publicznych i niepublicznych z terenu miasta Warszawa.
  2. Przedmiotem konkursu jest wykonanie dowolnej ozdoby wielkanocnej (koszyczki, zajączki, baranki, kurczaki, pisanki), technika wykonania prac - dowolna, forma - przestrzenna. Dopuszczalna jest pomoc osoby dorosłej, preferowane jednak będą prace wykonane samodzielnie przez dzieci.
  3. Każda placówka może dostarczyć maksymalnie 4 prace konkursowe, pozostałe nie będą brane pod uwagę.
  4. Zgłaszana praca musi spełniać następujące wymagania:
  • być podpisana poprzez dołączenie metryczki wypełnionej drukowanymi literami (lub w formie komputerowej) - imię i nazwisko autora pracy, wiek, nazwa przedszkola, dokładny adres pocztowy, adres e-mail, numer telefonu placówki, imię i nazwisko opiekuna pracy. Wzór metryczki poniżej:                                                                                                                                                                                                                                                          - IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA:
    - WIEK DZIECKA:
    - NAZWA PLACÓWKI:
    - DOKŁADNY ADRES PLACÓWKI:
    - ADRES E-MAIL PLACÓWKI:
    - NUMER TELEFONU PLACÓWKI:
    - IMIĘ I NAZWISKO OPIEKUNA PRACY/NAUCZYCIELA:
  • mieć dołączoną zgodę na wykorzystanie pracy do celów marketingowych przez Organizatora Konkursu, a w szczególności do publikacji na stronie internetowej oraz funpage Przedszkola Niepublicznego "Zielona Żyrafa", według formuły: Wyrażam zgodę na wykorzystanie przesyłanej pracy do celów marketingowych przez Przedszkole Niepubliczne "Zielona Żyrafa" w Warszawie, w tym do publikacji na stronie internetowej oraz funpage Przedszkola Niepublicznego "Zielona Żyrafa" w Warszawie. Zgłoszenia niekompletne nie będą brane pod uwage.
  1. Prace będą oceniane w dwóch kategoriach:
  • dzieci 3 letnie,
  • dzieci 4-5 letnie.
  1. Wszyscy autorzy prac otrzymują pamiątkowe dyplomy, które wysłane zostaną w formie elektronicznej. Nauczyciele zainteresowani dodatkowym otrzymaniem podziękowania za udział w konkursie proszeni są o dołączenie do pracy kartki z imieniem i nazwiskiem nauczyciela oraz dokładnym adresem e-mail placówki.
  2. Prace nie będą zwracane autorom i przechodzą na własność Organizatora.
  3. Prace konkursowe należy przesłać bądź dostarczyć osobiście do dnia 08.03.2016 r. (do godziny 14.00) na adres:

Przedszkole Niepubliczne "Zielona Żyrafa"

ul. Jana Kazimierza 45 lok 2

z dopiskiem: "Konkurs  - Wielkanocne Ozdoby"

Decyduje data i godzina wpłynięcia pracy do placówki.

1. Wyniki konkursu zostaną umieszczone na stronie internetowej umieszczonej w domenie http://zielonazyrafa.edu.pl/, na fb profilu placówki https://web.facebook.com/zielonazyrafawola/?pnref=lhc i portalu www.blizejprzedszkola.pl do dnia 14 marca 2016 r.
  2. Jurry konkursowe przyzna po jednej nagrodzie głównej (książkowej) oraz dodatkowo po jednym wyróżnieniu w każdej kategorii konkursowej (3 latki, 4-5 latki).
  3. Zwycięzcy konkursu zostaną powiadomieni o wygranej drogą e-mailową przez Organizatora.
  4. Więcej informacji na temat konkursu można uzyskać w załączonym szczegółowym regulaminie konkursu.

Serdecznie zapraszamy!

Koordynator: Ewa Wronowska (ewawronowska@interia.pl).

Termin: 2016-03-08
Zasięg konkursu: Konkurs regionalny