Tradycyjne i nowoczesne kartki wielkanocne

Konkurs dodał(a) joanna sałek

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Regulamin konkursu:

1. Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 3-6 lat (8 lat dzieci z niepełnosprawnością) oraz dorosłych (nauczycieli i rodziców) zamieszkujących na terenie Ełku i powiat ełcki.

2. Zadaniem uczestników jest indywidualne wykonanie kart świątecznych o tematyce wielkanocnej, dowolną techniką (bez materiałów sypkich), w formacie max A5.

3.  Każdy uczestnik może przesłać dowolną ilość prac.

4. Kryteria:

- pomysłowość w ujęciu tematy i wykorzystaniu różnorodnego materiału,

- ciekawa kompozycja,

- estetyka,

- wrażenie artystyczne.

5. Czas trwania konkursu: od 26.01– 29.02.2016 r.; decyduje data stempla pocztowego w przypadku wysyłki pocztą.

6. Każda praca musi zawierać komputerowo wypełnioną metryczkę zawierającą: imię i nazwisko uczestnika, wiek ( w przypadku dzieci), nazwę i dokładny adres placówki (dorośli – adres kontaktowy), telefon kontaktowy, e-mail, imię i nazwisko opiekuna pod którego pieczą dziecko wykonało pracę.

7. Prace należy składać osobiście lub za pośrednictwem poczty, wysyłając na adres:

Miejskie Przedszkole „Słoneczna Ósemka”
19-300, Ełk
ul. mjr H. Dobrzańskiego 3

z dopiskiem „Konkurs plastyczny – kartki wielkanocne”

8. Prace plastyczne w kategorii: „Dorośli”, „Dzieci – starsze”, „Dzieci- młodsze” zostaną ocenione przez specjalnie powołane jury.

9. Prace niezgodne z regulaminem nie będą brane pod uwagę.

10. Rozstrzygnięcie  konkursu nastąpi  07.03.2016 r.

11. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej przedszkola: http://www.p8.elk.edu.pl/  oraz na stronie http://blizejprzedszkola.pl/

12.  Konkurs zostanie rozstrzygnięty w kategoriach:

I. dzieci młodsze,

II. dzieci starsze,

III. dorośli

12. W każdej kategorii zostaną przydzielone III miejsca, za uzyskanie których uczestnicy otrzymają nagrody niespodzianki oraz dyplomy.

Autorzy najciekawszych prac otrzymają nagrody i dyplomy. O terminie wręczenia nagród poinformujemy zwycięzców telefonicznie. Nagrody i dyplomy zostaną wręczone w Miejskim Przedszkolu „Słoneczna Ósemka” w Ełku, a w razie nie możności osobistego odbioru nagrody i dyplomy zostaną wysłane pocztą.

13. Nauczyciele zainteresowani otrzymaniem podziękowania za przygotowanie dzieci do konkursu oraz osoby dorosłe, biorące udział w konkursie proszeni są o zaznaczenie informacji, że takie chcą otrzymać takie potwierdzenie i podanie adresu e-mail na który to potwierdzenie ma zostać wysłane.

14. Przesłane prace przechodzą na własność organizatora konkursu. Udział w konkursie jest równoznaczny z przyznaniem prawa do wykorzystania prac oraz danych personalnych w celu popularyzacji konkursu (załącznik nr 1, 2)

15. Nadesłanie prac na konkurs jest równoznaczne z akceptacją warunków regulaminu, zgoda na publikację danych osobowych z zamieszczeniem fotografii pracy w prasie i na stronach internetowych.

16. Przedszkole będące organizatorem konkursu nie bierze w nim udziału.

17. Dodatkowych informacji udzielają organizatorzy konkursu:

Sylwia Trzonkowska:

Jolanta Andruszkiewicz: jol.anda@wp.pl