"Komputerowa pisanka" - III Wojewódzki Konkurs na Grafikę Komputerową

Konkurs dodał(a) Elżbieta Jesionowska

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

1. Organizatorami konkursu są: Przedszkole Miejskie nr 6 w Słupsku oraz Zespół Szkół im. Cz. Miłosza w Siemianicach (woj. pomorskie)
  2. Celem konkursu jest kultywowanie tradycji związanych z wielkanocą.
  3. Uczetnicy: dzieci urodzone w latch: 2010 - 2008 ( I kategoria ) oraz  2007 - 2005 ( II kategoria )
  4. Technika - grafika komputerowa.
  5. Format pracy - A 4.
  6. Prace zbiorowe oraz przesłane drogą elektroniczną nie będą oceniane.
  7. Prace należy wykonać w edytorze Paint, niedozwolone jest wykorzystanie ( kopiowanie ) gotowych elementów lub ich części (gify, cliparty, fotomontaże itp.)
  8. Prca na odwrocie powinna zawierać: imię i nazwisko dziecka, rok urodzenia, adres placówki, imię i nazwisko opiekuna artystycznego.
  9. Wydrukowane prace oraz wersję elektroniczną CD należy dostarcyć do organizatorów do dnia 18.03.2015r. ( ostateczna data wpłynięcia prac do organizatorów).
  10. Rozstrzygnięcie konkursu do dnia 25.03.2015r., podanie wyników na stronie www.zssiemianice.pl
  11. Nadesłanie prac jest jednoczesne ze zgodą na publikację danych osobowych uczestników oraz publikację prac w mediach.
  12. Decyzje jury są ostateczne.
  13. Przesłane prace przechodzą na własność organizatorów.

Adresy do korespondencji:

ZS w Sieminicach