"Fabryka prezentów gwiazdkowych"

Konkurs dodał(a) Beata Łabuz

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Przedszkole Miejskie Nr 25 w Sosnowcu
serdecznie zaprasza do udziału w międzyprzedszkolnym, ogólnopolskim konkursie plastycznym pt.

"Fabryka prezentów gwiazdkowych"

Cele konkursu:
- ukazanie piękna i propagowanie tradycji bożonarodzeniowej;
- rozwijanie wyobraźni plastycznej inspirowanej Świętami Bożego Narodzenia;
- wyrabianie estetyki i poczucia piękna poprzez ekspresję plastyczną;
- możliwość zaprezentowania i popularyzowania własnej twórczości.

REGULAMIN:
1. Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 3-6 lat.
2. Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej dowolną techniką: malowanie, rysowanie, wycinanie, wydzieranie na papierze w formacie A3 lub A4 lub forma przestrzenna i inne.
3. Uczestnik konkursu może wykonać jedną pracę. Każda placówka może wytypować do udziału w konkursie maksymalnie 2 prace.
4. Każda praca powinna być opatrzona metryczką, umieszczoną na odwrocie pracy, według następującego wzoru:
- imię, nazwisko i wiek autora pracy
- nazwa i dokładny adres placówki przedszkolnej, nr telefonu
- imię i nazwisko nauczyciela
- zgoda na prezentacje pracy w szerszym środowisku.
5. Prace należy przesłać, dostarczyć w terminie do 17.12.2014r. na adres:

Przedszkole Miejskie Nr 25
ul. Pusta 9a

z dopiskiem „Fabryka prezentów gwiazdkowych”

do organizatorów konkursu: mgr Beaty Łabuz, mgr Aneta Binko
6. Prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: 3-4 lata, 5-6 lat.
7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 19.12.2014r i wyniki zostaną podane na stronie internetowej przedszkola- www.pm25.lbp24.pl
8. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy, nauczyciele podziękowania. Autorzy wyróżnionych prac otrzymają nagrody, które zostaną wysłane po Nowym Roku.
9. Prace nie podlegają zwrotowi i zostaną udostępnione w Miejskiej Bibliotece Dziecięcej przy ul. Grota-Roweckiego w Sosnowcu.

Życzymy twórczych i ciekawych pomysłów!

Termin: 2014-12-17
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski