"Najsympatyczniejsza pszczoła świata"

Konkurs dodał(a) Ewelina Sochaj

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Z okazji 20 – lecia istnienia Niepublicznego Przedszkola DANAPIS,
placówka zaprasza do udziału w ogólnopolskim konkursie pt.

„Najsympatyczniejsza pszczoła świata"

CEL KONKURSU:
- promowanie edukacji plastyczno – technicznej w placówkach przedszkolnych i oddziałach szkolnych.

REGULAMIN:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 5 – 6 lat.

2. Zjednej placówki można nadesłać tylko jedną pracę.

3. Wkonkursie bierze udział cała grupa dzieci.

4. Praca ma być formą przestrzenną.

5. Technika wykonania pracy dowolna (mile widziane wykorzystanie najróżniejszych materiałów).

6. Kryteria oceny prac przez jury: samodzielność dzieci w wykonaniu pracy zbiorowej, ujęcie tematu, estetyczne wykończenie oraz ciekawy i pomysłowy dobór materiałów do wykonania pracy.

7. Praca powinna być opatrzona w metryczkę zawierającą: imię i nazwisko opiekuna grupy, nazwę grupy, dokładny adres przedszkola oraz nr kontaktowy.

8. Organizator przewiduje nagrody dla zdobywców I, II i III miejsca oraz dodatkowo nagrodę publiczności – przyznawaną przez Rodziców dzieci z Przedszkola DANAPIS

9. Każdy opiekun konkursu otrzyma imienne podziękowanie, a grupa dyplom za udział w konkursie.

10. Lista laureatów i zwycięskie prace zostaną zamieszczone na naszej stronie internetowej www.danapis.mnet.pl oraz na stronie facebook’a naszego przedszkola.

11. Prace należy przesyłać do dnia 21.11.2014r. (liczy się data stempla pocztowego).

12. Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowano na 28.11.2014r.

Prace należy przesłać na adres:

Niepubliczne Przedszkole „Danapis”
ul. Kr. Jadwigi 41
33-300 Nowy Sącz
z dopiskiem: Konkurs pt. „Najsympatyczniejsza pszczoła świata”

Koordynatorzy:

mgr Kinga Leśniak

mgr Ewelina Sochaj

tel. 18 443 63 04

UWAGA: Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na prezentację prac dzieci oraz danych przedszkola dla potrzeb konkursu podczas wystawy i na stronie internetowej oraz na stronie facebook’a naszego przedszkola. Prace przechodzą na własność organizatora konkursu

Termin: 2014-11-21
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski