"Suknia Pani Jesieni"

Konkurs dodał(a) Grażyna Kurp

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Miejskie Przedszkole Nr 17 w Jaworznie
ma zaszczyt zaprosić dzieci w wieku 3-6 lat
do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt.

„Suknia Pani Jesieni”

Cele konkursu:
- rozwijanie inwencji twórczej dzieci przez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych;
- propagowanie pośród dzieci sztuk plastycznych;
- zaprezentowanie uzdolnionych dzieci na szerszym forum.

Regulamin konkursu:
1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci 3-6 letnich.
2. Technika wykonania – kolaż.
3. Format pracy – płaski A4; A3.
4. Prace oceniane będą pod względem samodzielność wykonania prac, oryginalności, estetyki oraz różnorodność użytych materiałów.
5. Z jednej placówki przedszkolnej mogą wpłynąć maksymalnie 3 prace. Każda praca powinna być indywidualna opatrzona metryczką (druk komputerowy): imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwa i adres placówki z telefonem oraz imię i nazwisko opiekuna.
6. Prace należy przesłać do dnia 20.11.2014r. (decyduje data stempla pocztowego) na adres:

ul. Tadeusza Kościuszki nr 6
43 - 602 Jaworzno
z dopiskiem: "Konkurs plastyczny"

7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 04.12.2014r. Wyniki konkursu będą ogłoszone na naszej stronie internetowej www.przedszkole17jaworzno.edupage.org
8. Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni przez jury powołane przez organizatora. Komisja wyłoni laureatów I, II i III miejsca.
9. Laureaci otrzymają dyplomy i upominki przesłane pocztą.
10. Nauczycieli chcących otrzymać potwierdzenie uczestnictwa w konkursie prosimy o przesłanie zaadresowanej koperty zwrotnej z naklejonym znaczkiem pocztowym.
11. Nadesłane prace przechodzą na własność organizatora. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych osób i ich opiekunów.

Informacje o konkursie udzielają:  Anna Augustynek, Grażyna Kurp nr tel.: (32) 762 92 42.

Termin: 2014-11-20
Zasięg konkursu: Konkurs ogólnopolski