"Jesienne barwy" - konkurs plastyczny dla przedszkoli specjalnych i integracyjnych

Konkurs dodał(a) Kinga Szulik-Pomykoł

Ten wpis jeszcze nie został sprawdzony przez moderatora. Dowiedz się więcej

Cele:
- wzmacnianie wiary we własne możliwości;
- wyrażanie przez dzieci otaczającego je świata w formie plastycznej;
- rozwijanie twórczej ekspresji i kreatywności.

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest:

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 39 w Rybniku
ul. Osiedle Południe 20
44-253 Rybnik

2. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci oo specjalnych potrzebach edukacyjnych z przedszkoli specjalnych, integracyjnych oraz oddziałów integracyjnych w dwóch kategoriach wiekowych:
- dzieci młodsze (3,4 latki),
- dzieci starsze (5,6 latki).
3. Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej nawiązującej do tematu. Prace powinny być wykonane indywidualnie przez dziecko w formacie A4, techniką dowolną.
4. Każda praca powinna zawierać na odwrocie następującą metryczkę:
- imię i nazwisko dziecka.
- wiek,
- rodzaj niepełnosprawności
- nazwa i adres placówki,
- numer telefonu oraz e-mail placówki,
- imię i nazwisko opiekuna.
5. Prace należy składać osobiście bądź przesłać pocztą na adres Organizatora z dopiskiem KONKURS-JESIENNE BARWY
6.Termin składania prac upływa z dniem 31.10.2014 r. (decyduje data stempla pocztowego).
7. Ocenie będzie podlegać:
- samodzielność,
- pomysłowość, oryginalność,
- zgodność z tematem.
8. Laureaci konkursu otrzymają nagrody i dyplomy, a przygotowujący ich opiekunowie podziękowania.
9. Nauczycieli, którzy są zainteresowani otrzymaniem podziękowania za udział w przygotowaniu do konkursu, prosimy o przesłanie wraz z pracą zaadresowanej koperty zwrotnej w formacie A4 ze znaczkiem.
10. Wszystkie prace przechodzą na własność Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 39 w Rybniku.
11. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 10.11.2014 r. Wyniki konkursu pojawią się na stronie internetowej www.rybnik.pl/p39/ oraz www.blizejprzedszkola.pl w dniu 10.11.2014 r.
12. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją Regulaminu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników oraz publikację prac.

Koordynatorzy konkursu:
Małgorzata Buchta,